logo
fiona-logo

Mix Masaj

cbk-health-care-12

$60 /seans

Ankara Mix Masaj

Mix masaj, adından da anlaşılacağı gibi yedi sekiz farklı tekniğin arka arkaya uygulanmasıyla yapılan bir masajdır. Vücut ve ruhunuzu daha dinç tutmak istiyor ve yaşanabilecek sağlık sorunları karşısında dirençli olmak istiyorsanız masaj uygulamalarını dönemsel olarak kullanmalısınız. Uzman ellerde yaptıracağınız mix masaj ya da diğer adı ile karma masaj sayesinde daha sağlıklı ve zinde bir yaşam döngüsüne girebilirsiniz. Uygulanacak olan profesyonel, uzman bir mix masaj ile büyük ölçüde rahatlama yaşayacak ve tüm yorgunluğunuzdan arınacaksınız. Karışık masaj tekniklerinden faydalanma olanağı verecek olan bu tedaviyle de vücudunuzun daha rahat ve sağlıklı olması için gerekli adımı atacaksınız.

Elbette teknoloji bazı imkanları ve avantajları bizlere getiriyor. Ancak daha uzun süre bilgisayar başında kalıyor, farklı cihazlar ile daha fazla radyasyona maruz kalıyor, daha sağlıksız oturma ve yatma biçimleriyle uzun süre geçiriyoruz. Aşırı hareketsizlikten kaynaklı eklem ve kas ağrılarını daha fazla hissediyoruz. Bu aşamada rahatlatıcı ve gevşetici özelliği olan bir Mix masajı ile yaşanan bu sıkıntıların önüne geçebiliyoruz. Farklı tekniklerin bir arada uygulandığı bu karma masaj  ile vücut direncinin yükseltilmesine yönelik olarak önemli bir takviye elde ediyoruz. Eğer olumsuz yaşam koşullarından kaynaklı olan negatif veya olumsuz enerjiyi üzerinizden arındırarak rahatlamak istiyorsanız mix masaj, muhteşem bir masaj uygulama çeşidi olarak tavsiye edilenler arasındadır.

Mix Masaj Fiyatları

Mix masaj uygulaması uzmanları tarafından rahatlatıcı ve ısıtıcı etkisi olan kremlerle yapılır. CBK Health Care‘de Yapılan masaj sonrasında vücutta büyük oranda rahatlama meydana gelecektir. Bu özel karışımlar uzman eller tarafından doğru biçimde uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve bunlara bağlı olarak meydana gelen romatizmal rahatsızlıklar ortadan kalkacaktır. Karma masaj için özellikle sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları olanlara tavsiye edilmektedir.

Yaşamın süren dinamizmi içerisinde ne kadar sağlıklı yaşarsak yaşayalım, stresten kaçmak imkansız hale geldi ve bedenimizde olumsuz enerji birikimi oluyor. Bu duruma özellikle hareketi az olan yaşam biçimi etkili olup kas ağrıları ile kendini gösteriyor. Gündelik yaşamı eklem ve kas ağrılarındaki olumsuzluklar etkiliyor ve yaşam kalitemiz düşüyor. Yapılacak olan mix masaj ile vücuttaki elektrik dalgaları enzime edilerek kaslar gevşetilir. Farklı masaj teknikleri birlikte kullanılarak zihinsel, bedensel rahatlama ile gevşeme sağlanır.

Daha fazla detaylı bilgi için whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mix Masaj

Mix Masaj hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.
rox hotel spla instagram