logo
fiona-logo

Kese Köpük

cbk-health-care-7

$60 /seans

Ankara Kese Köpük

Türk gelenekleri içerisinde hamam ayrı bir yere sahiptir ve Türk Hamamı kavramı dünya tarafından da kabul görmektedir. Dünyanın da tanıdığı Türk hamam geleneğinde birinci aşama ise kesedir. Yapılan kese ile vücudun ölü deriden arındırılarak temizlenmesi amaçlanır. Kese köpük masajı ise hamamda tellakların keseden sonra vücudu sabun kullanarak kesenin bırakmış olduğu o yağ ve kiri vücuttan arındırmasıdır. Kese köpük uygulamasında, köpüğün sağlamış olduğu kayganlıkla vücuda masaj uygulanır. Bu sayede de vücudun rahatlaması sağlanır. Bu masaj türü için diğer yağlı masaj türlerine göre biraz daha baskılı ve seri uygulama söz konusudur. Baskılı masaj ile asıl amaçlanan şey ise dokulara daha iyi ulaşarak günün verdiği yorgunluk ve stres hissini ortada kaldırmak olmaktadır. Bir kese köpük masajı için ortalama süre 15-20 dakikadır.

Kese Köpük Fiyatları

Türk hamamına girip kese attıranlar için kese köpük masajı ayrı bir keyif olmaktadır. Hamamda göbek taşında yoğun bir şekilde ter atıp, sonrasında da cildin ölü derilerden, kirden arınması ve temizlenmesi için kese köpük uygulaması yapılmaktadır. Kese uygulaması ile deri gözeneklerinde biriken toksin maddeler vücuttan atılır. Deride gözenekleri açar ve cildinizdeki pürüzleri ortadan kaldırır. CBK Health Care‘deKese köpük masajı ise kese sonrasında saf ve doğal sabunlardan üretilen yoğun köpükle uygulanır. Kese ile vücut  gözeneklerinden çıkan yağ ve cilt yüzeyindeki kirden, tam anlamıyla kurtulmak için kese köpük masajı tavsiye edilir. Hamam ortamında sabunun sağladığı yumuşaklık ve kayganlık ile ek bir masaj yağına ihtiyaç duymadan vücudun rahatlatılması sağlanır.

Kese köpük masajı öncesinde ve sonrasında duş alma gerekir. Masaj uygulaması yapılacak olan kişinin tüm vücudu saf ve doğal sabun köpüğü ile kaplanmalıdır. Yapılacak olan kese köpük masajıyla; uygulama yapılan kişinin kan dolaşımı hızlandırılır, vücuduna mükemmel bir rahatlık ve enerji verilir. Kese köpük masajı ile hücrelerinizin yenilenme hızı artırabilir ve mükemmel bir vücut temizliği elde edebilirsiniz. Yaşamda toksin maddelerin vücudunuzda özellikle deriden atılacağını unutmamalı ve asırlardır kullanılmakta olan kese köpük masajı ile kendinize gereken önemi verebilir ve bu zararlı etkilerin vücudunuzdan uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgi için CBK Health Care  whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kese Köpük

Kese Köpük hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.
rox hotel spla instagram