logo
fiona-logo

Hakkımızda

Ankara Özel Sağlık Danışmanı

1975 Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaöğretimi Mersin’de tamamladı. Bütüncül tıp ve Fitoterapi (holistik) tamamlayıcı tıp sağlık alanına ilişkin eğitimler aldı. Eş zamanlı olarak fizyoterapi ve karma masaj uygulama alanında farklı tekniklerle ve içerikler bir dizi eğitimi daha tamamlamıştır. CBK Health Care olarak uzmanlık alanlarımızı büyük bir yelpazede genişlettik.  Fizyoterapist, Refleksoloji, NLP, Uzak Doğu Çin Tıbbı ile alakalı olan Meridyen Terapi uygulamaları konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz. Özel sağlık danışmanı olarak çalışan Özlem ÇUBUK Ankara’da ikamet etmektedir. Bütüncül ve tamamlayıcı sağlık alanlarında danışmanlık ve tedavi hizmeti ile şifa arayan hastalara destek olmaya devam etmektedir. Bütüncül ve tamamlayıcı sağlık hizmeti ile bireylerin şifalanması konusunda, edindiği başarılı denetimlere duyduğu güven ve güçlü istekle , eğitim ve araştırmalarını sürdürmeye devam etmektedir.
0 +

Yıllı kTecrübe

cbk-health-care-1

Peeling

Derinizdeki ölü hücreleri temizleyen, cildi arındıran özel bir cilt temizliği işlemine hazır mısınız?

Masaj

Medikal masaj, refleksoloji ayak ve el masajı, selülit masajı, sporcu masajı ve çok daha fazlasını uygulamaktayız.

Profesyonel Masaj

Ankara Medikal Masaj Uzmanı

Bir çok farklı teknik ve ekipman ile profesyonel masaj hizmeti veriyoruz. Masaj rahatlatıcı etkisiyle bir hemen hemen tüm canlıların uygulamasını severek yaptırdığı bir işlemdir. Ancak bir profesyonele yaptırılmazsa kalıcı sakatlıklara neden olabilir. 

Medikal masaj uzmanı olarak CBK Health Care de hiç bir sakatlanma ve hatalı uygulamaya mahal verilmemektedir. Doğru noktalara doğru tekniklerle yapılan ayak ve el masajı, selülit masajı, sporcu masajı, derin doku masajı ve benzeri bir çok masaj teknikleri itina ile uygulamaktayız.

Sizden Gelenler

Sıkça Sorulan Sorular

Bir çok müşterimiz, henüz hizmetlerimiz ile tanışmadan merak ettiği bir çok soruyu bize yöneltmektedir. Çünkü Ankara Özel sağlık Danışmanı olarak hizmet vermek, sorumluluk almayı gerektirmektedir. CBK Healt Care olarak tecrübemize güveniyoruz.

fiona-şifa-fatma-çubuk
Merak Edilenler

Evet aldığımız tüm eğitimler, resmi ve özel kurumlardan sertifika ve belgelerle tasdiklenmiştir. Sertifikalarımız sayfasında bu belgeleri inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimizin uygulaması sırasında kullandığımız tüm malzeme ve ekipmanlar orijinaldir. Üretici ve yetkili firmalar tarafından sertifikaları ile birlikte alınarak kullanılmaktadır. Alerji vb. cilt hastalıklarına sahip müşterilerimiz için ön görüşme yapılarak uygulanmaktadır.

Ankara Demetevler ilçesinde yıllardır hizmet veren işletmemizde müşterilerimiz misafir etmekteyiz. Aynı zamanda taşınabilir özel ekipmanlarımız ile müşterilerimize yerinde danışmanlık da sağlamaktayız.

İnsanların sağlığına kavuşması, daha konforlu yaşam sürmesi ve stresten arınarak daha canlı kalabilmesi için bütünleyici ve tamamlayıcı sağlık hizmetlerinin önemli yeri vardır. CBK Health Care olarak 17 yılı aşkın bir tecrübeyle şifa arayan hastalara bu konularda destek olmaya çalışıyoruz. Ankara Demetevler’de bulunan merkezimizde özel sağlık danışmanı olan Özlem ÇUBUK gözetiminde çalışmalarını yürütmekte olan CBK Health Care; fizyoterapist, refleksoloji, NLP, Uzak Doğu Çin Tıbbı ile alakalı olan Meridyen Terapi uygulamaları konusunda eğitimlerini aldığı sertifikalarla da kanıtlamıştır. Medikal masaj uygulamalarından peeling uygulamalarına, refleksoloji ayak ve el masajından selülit masaj uygulamasına kadar ihtiyaç duyduğunuz alanda en iyi ve profesyonel hizmeti CBK Health Care ile alabilirsiniz.

CBK Health Care uzman kurucusu Özlem Çubuk 1975 Diyarbakır Ergani doğumlu olup ilk ve ortaöğretimi Mersin’de tamamladıktan sonra bütüncül tıp ve fitoterapi (holistik) tamamlayıcı tıp sağlık alanına ilişkin birçok eğitimleri tamamlayarak sektör tecrübesi kazanmıştır. Aldığı bir dizi eğitim arasında, fizyoterapi ve karma masaj uygulamaları, farklı tekniklere sahip masaj uygulamaları başı çekmekte olup bu eğitimlere ait sertifikaları web sitesinde inceleyebilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekte olan CBK Health Care ekibi, uzmanlık alanlarını aldığı yeni eğitimlerle sürekli genişletmektedir.

CBK Health Care çalışmalarının tamamını şifa arayanların alerji ve cilt hastalıkları durumu kontrol edildikten sonra yapılmaktadır. Medikal masaj, peeling, selülit masajı, sporcu masajı, refleksoloji ayak ve el masajı gibi uygulamalar yapılırken kullanılacak olan ekipman özenle seçilir. Kullanılacak olan tüm malzeme ve ekipmanların orijinal olması bizim en çok özen gösterdiğimiz noktadır. CBK Health Care uzmanları ile alacağınız masaj uygulamasının; resmi ve özel kurumlardan sertifika ve belgelerle tasdiklenmiş bir eğitim alan uzman tarafından yapılacağını bilmelisiniz. Kullanılacak olan teknikler ile rahatlayacağınız ve etkisini olumlu yönde hissedeceğiniz masaj uygulaması alırsınız. CBK Health Care ile yapılacak olan masaj uygulamasında, hiç bir sakatlanma ve hatalı uygulamaya yol açılmamaktadır. CBK Health Care uzmanı tarafından yapılan masaj doğru noktalara doğru tekniklerle yapılır. Ayak ve el masajı, selülit masajı, sporcu masajı, derin doku masajı, medikal masaj ve peeling için Ankara masaj uzmanı olan firmamızdan en profesyonel desteği alırsınız.

rox hotel spla instagram