logo
fiona-logo

Tüm Vücut ve Cilt Kahve Peelingi

cbk-health-care-29

$60 /seans

Ankara Tüm Vücut ve Cilt Kahve Peelingi

Cildin yüzeyinden en eski ölü deri hücrelerinin çıkarılması olarak ifade edilebilen peeling uygulaması, cilt dışında da faydası olan bir çalışmadır. CBK Health Care ‘deYapılacak olan tüm vücut ve cilt kahve peeling uygulaması ile cildinizin daha canlı ve genç görünmesini sağlamakla kalmayacak; cilt gözeneklerinizi tıkayan ölü deri hücrelerini de temizlemeye yardımcı olacaksınız. Peeling ile ölü cilt hücrelerinin ciltten arındırılması sayesinde yapacağınız makyajı daha pürüzsüz olacaktır. Yaşlanma belirtilerinin önüne geçebilmek için de ölü derilerden kurtulmak önemlidir. Tüm vücut ve cilt kahve peeling uygulamasını; özellikle olumsuz hava şartlarına maruz kalanlara, yanlış ya da düzensiz beslenenlere, vücut deformasyonları ve halsizlik, bitkinlik gibi duygu değişimleri yaşayanlara öneriyoruz. Yaptıracağınız tüm vücut ve cilt kahve peeling sayesinde yenilenmiş bir cilde kavuşabilirsiniz.

Tüm Vücut ve Cilt Kahve Peelingi Fiyatları

Kozmetik ürün satışı yapılan noktalarda vücut ovma ve peeling amacıyla kullanabileceğiniz pahalı ve farklı kimyasal içeriğe sahip olan ürüne rastlayabilirsiniz. Ancak cildinizi daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için vücut peelingi yapmak için mutfağınızda bile bulunan malzemelerden faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. İşte o doğa ürünlerden biri de kahvedir. Yapılacak olan tüm vücut ve cilt kahve peeling sayesinde kan dolaşımınızı hızlandırabilir, pembe ve canlı bir görünüm kazanabilir ve ölü hücrelerden arındırarak cilt gözeneklerindeki kirleri yok edebilirsiniz. Dünya genelinde tüketimi giderek artış gösteren kahveyi, cilt bakımınız ve sağlığınız için de kullanabilirsiniz.

Doğal yapısı ile kahvenin yaşlanmayı önleyici ve cilt lekelerini giderici bir etkisi bulunmaktadır. Düzenli biçimde tüm vücut ve cilt kahve peeling uygulamasının yapılması cildi, ölü hücrelerden arındırmaya yarar ve daha dinç bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Tüm vücut ve cilt kahve peeling uygulaması ile ciltteki mikropları, bakterileri ve ölü hücreleri yok edebilirsiniz. Mutfağınızda bulunan toz şeker, kahve, yumurta akı gibi malzemelerle bile kolayca hazırlanan bu peeling uygulaması ile genç ve dinamik bir görünümü kavuşabilirsiniz. Eğer cildinizde pütürlü bir görünümden ve ölü hücrelerden şikayetçiyseniz, tüm vücut ve cilt kahve peeling uygulamasını denemelisiniz. tüm vücut ve cilt kahve peeling uygulaması ile gözenekleri küçülterek cildi sıkılaştırma yapıldığı gibi, selülitleri yok etmede ve gıdı sarkmalarını engellemede de başarı sağlanabilmektedir.

Daha fazla detaylı bilgi için whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Vücut ve Cilt Kahve Peelingi

Tüm Vücut ve Cilt Kahve Peelingi hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.
rox hotel spla instagram