logo
fiona-logo

Medikal Masaj

cbk-health-care-19

$60 /seans

Ankara Medikal Masaj

Günümüz yaşam tarzı, daha fazla hareketsizliği beraberinde getiriyor. Bu durum karşısında rahatlamak ve dinlenmek isteyenlerin bir tercihi de masaj yaptırmak oluyor. Yapılacak olan masaj ile rahatlamak, yorgunluktan kurtulmak, dinlenmek ve yeni enerji kazanmak amaçlanıyor. Başarılı biçimde yapılacak olan medikal masaj uygulaması ile tüm bu hedeflere ulaşmak mümkün oluyor. Uzman ellerde yapılacak olan medikal masaj uygulaması ile; vücutta var olan negatif enerji atılabilir, istenilen kasların gevşemesi sağlanabilir, sağlıklı ve zinde bir vücuda ulaşmak için gerekli adımlar atılabilir. Medikal masaj uygulamaları vücut ile ilgili var olan şikayetleri ortadan kaldırmaya, kasları gevşetmeye ve ağrıyı sonlandırmaya yardımcı olacaktır.

Her geçen gün daha fazla bilgisayar ve mobil cihazlar ile zaman geçiriyor, kendimizi farkında olmadan daha fazla zorlayacak ağırlıklara maruz bırakıyor, olması gereken duruşa uygun olmayacak şekilde durarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve rahat olmayan pozisyonlarda uyuyoruz. Bu durum yaşam tarzımızdan kaynaklanıyor ve kaslarda gerginlik, sertleşme gibi rahatsızlıklar ortaya çıkıyor. Başarılı ve uygun yapılacak olan bir medikal masaj, bu olumsuzluklara çare olabiliyor.

Medikal Masaj Fiyatları

Medikal masaj ile hasta veya onun yorgun olan organının rehabilitasyonu yapılmaktadır. Hasta veya masaj uygulanacak olan organın yeniden sağlıklı durumuna dönmesi amaçlanır. Bu hedefe ulaşmak için de organizmanın yüzeyi üzerine uygulama yapılıyor. Bu uygulama; sistemli ve belirli mekanik enerji ile derinlerde anatomik, fiyolojik, fonksiyonel etkiler meydana getiren bir yöntem olarak medikal masaj olarak ifade ediliyor. Bilinen rahatlama masajlarının aksine medikal masaj uygulamaları; fizyolojik , fizyopatolojik, anatomik ve terapötik kurallara bağlı kalınarak yapılmaktadır. CBK Health Care‘deKlasik masaj uygulamalarının yanında medikal masaj, tüm hastalıklar için hastaya yaşam kalitesini artırma, hareket kabiliyetlerini artırma ve psikolojik destek amaçlı olarak da uygulanabilmektedir. Medikal masaj, tüm dünya ülkelerinde doktor tarafından hastanın reçetesine yazılan bir tedavi yöntemi olarak uygulanmaktadır.

Medikal masaj için sakıncalı olabilecek durumlar doktor tarafından bilinir ve uygulama yapılmaz. Yapılacak olan medikal masaj uygulamasının olumlu etkilerini; cilt üzerinde, ter bezlerinin ter üretimini artırmada, enfeksiyonlara karşı direncin sağlanmasında, derinin kan dolaşımını artırarak hücrelerin beslenmesinde görebilirsiniz. Fizyolojik olarak ve kas sistemleri üzerinde de medikal masaj  olumlu etkileri bulunur.

Daha fazla detaylı bilgi için whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Medikal Masaj

Medikal Masaj hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.
rox hotel spla instagram